...Bądź na bieżąco!
Pytania?   539191646 sprzedaz@dombud-invest.pl

Deweloper

Jakość, terminowość, solidność, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, to funda- mentalne wartości firmy DOMBUD- INVEST. Województwo Śląskie to przestrzeń, którą nieustannie staramy się kreować. Wysoki kapitał własny oraz znaczna baza atrakcyjnych nieruchomości daje nam stabilność na rynku i zabezpieczenie dla kolejnych inwestycji, a naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Z roku na rok oddajemy coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych osiedli domków jednorodzinnych i apartamentowców. Na ugruntowaną działalność firmy jako Śląskiego dewelopera składa się duża ilość wybudowanych mieszkań i lokali użytkowych. Powierzając nam swoje zaufanie otrzymujecie Państwo kompleksową i sprawną obsługę całego procesu inwestycyjnego.

Na każdym etapie realizacji angażujemy sprawdzonych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac: począwszy od dokładnej analizy lokalizacji, poprzez projekt architektoniczny, pozyskanie i opracowanie wszelkich wymaganych dokumentacji, oraz dobór najlepszych materiałów. Jesteśmy w pełni otwarci na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Bardzo dużą wagę przywiązaliśmy do zbudowania zespołu pracowników, których wysokie kwalifikacje zawodowe, kreatywność, lojalność oraz etyka stanowią  główne  źródło  rozwoju  i siły naszej firmy.

Współpracujemy na co dzień z instytucjami finansowymi, które umożliwiają uproszczoną procedurę uzyskania kredytu. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu. Dowodem dynamicznego rozwoju firmy oraz odniesionych przez nas sukcesów są otrzymane liczne certyfikaty i referencje, świadczące o wy- sokiej jakości realizowanych przez nas inwestycji. W trakcie realizacji każdej inwestycji DOMBUD- INVEST stosuje bardzo określoną i ściśle przestrzeganą politykę jakości. Aby realizować tę strategię prowadzimy analizy zadowolenia klienta – co istotne – wszystkie etapy inwestycji budowlanej realizujemy w ścisłym porozumieniu z klientem.

 

Szanowni Państwo, dokładamy wszelkich starań aby dane publikowane na naszej stronie były aktualne i odpowiadające rzeczywistości.Nie mogąc wykluczyć błędów pisarskich bądź zmian wynikających ze zmienionej oferty podkreślamy, iż informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

.

Dane kontaktowe

DOMBUD-INVEST Sp. z o.o.
43-254 Warszowice, ul. Gajowa 17

Biuro

tel. 32 462 33 90

biuro@dombud-invest.pl

Dział sprzedaży

tel.  539 191 646 

sprzedaz@dombud-invest.pl

NIP: 638-180-91-14
REGON: 243429522

Poznaj nasze pozostałe Inwestycje

.

PROMIENNA RESIDENCE I- (zakończono 07/2017)
sprzedane

PROMIENNA RESIDENCE II- (planowane rozpoczęcie 2023-2024)

APARTAMENTY BUCEWICZA CIESZYN

(zakończono 03/2015)

inwestycja zakończona

LEŚNE ZACISZE I/ CIESZYN (zakończono 05/2015)
sprzedane

LEŚNE ZACISZE II/ GUMNA

etap I- 2018/19 sprzedane

etap II- w trakcie realizacji 2021-2022

etap III – 4 budynki
rozpoczęcie prac- 2023

BRZOZOWA ALEJA ETAP I (zakończono 11/2015)
inwestycja zakończona

BRZOZOWA ALEJA ETAP II (zakończono 2019 )
inwestycja zakończona

BRZOZOWA ALEJA ETAP III (w trakcie realizacji 2021-22)
sprzedane

BRZOZOWA ALEJA ETAP IV (planowane rozpoczęcie 2022-23)
8 segmentów w zabudowie bliźniaczej

OSIEDLE TOPOLOWE  (inwestycja zakończona 12/2017)
sprzedane

Apartamenty Rajskie Tarasy 

Rybnik Boguszowice, ul. Sztolniowa 

Dział sprzedaży tel: 539191646  

e-mail: sprzedaz@dombud-invest.pl